az esemény már lejárt
2021. október 16.
szombat 14:00 - 18:00

Mogyoród, open teniszvölgy

Olyan gyermekeket várunk akik rendszeresen teniszeznek, de nem edzenek olyan nagy óraszámban, hogy a hivatalos versenyeken a "profik" között versenyezhessenek. Továbbá azokat is szeretettel várjuk, akik most kezdik a versenyzői karriert, és a kezdeti nehézségekkel itt könnyebben tudnak megküzdeni.

• Tenisz
    Tenisz - gyerekverseny

Részletek

Ajánlott tudásszint: 4-10

Jelentkezési határidő: 2021 október 12. kedd 22.00 Ha marad hely a későbbi nevezéseket is elfogadjuk!

Lemondási határidő: 2021 október 15. 18.00

A pályák száma: 3 db salak szabadtéren. Rossz idő esetén 3 fedett salakpálya.

Versenyszámok:
10+: Minden gyermek indulhat, aki tud önállóan mérkőzést játszani rendes 100%-os labdával, és ismeri a nagypályás tenisz számolását, szabályait. 4 nyert gémes szetteket kell játszani. NO AD!
zöld: 14 év alatti gyermekek indulhatnak, akik 75%-os zöld labdával edzenek. 4 nyert gémig tartó meccseket kell játszani önállóan! NO AD!
narancs: 18 méteres pálya, 50%-os narancs labda, 15 nyert pontig tartó meccsek, játékvezető vezetésével. (14 év alatti narancs labdával edző gyerekek indulhatnak.)
piros: 11 méteres pálya, 25%-os piros labda, 15 nyert pontig tartó meccsek, játékvezető vezetésével. (12 év alatti piros labdával edző gyerekek indulhatnak.)
Fontos!:
Csak olyan játékosok indulhatnak, akik 5 vagy annál kevesebb alkalommal indultak hivatalos versenyen.
Lebonyolítás:
Irányított sorsolással csoportokra osztjuk a mezőnyt, körmérkőzéses rednszerben játszik mindenki, 3 vagy 4 mecset. Az irányított sorsolás szempontjai: szétlövés, rating és kor.
Jutalmazás:
Oklevél, Anthon Berg édes jutalom minden indulónak, I-III. helyezetteknek érem. A hat részből álló versenysorozat legeredményesebbjei értékes ajándékcsomagot kapnak támogatónk, illetve az Open Teniszvölgy jóvoltából. Továbbá 3 ajándékcsomag sorsolás útján kerül kiosztásra. Minden versenyen az indulók beleteszik a sorsolóládába a nevükkel ellátott sorsoló cédulát, így a sorsoláson azok a játékosok indulnak a legnagyobb eséllyel akik a sorozat minden versenyére eljönnek!